شرکت پروانه دار آسانسور

شرکت پروانه دار آسانسور

شرکت پروانه دار آسانسور -دارای امکان طراحی و مونتاژ آسانسور به چه معنی است؟

اگر شما جزو کارفرماهای محترم در مورد ساخت و ساز واحدهای مسکونی باشید حتما به این موضوع بر خوردین که برای گرفتن استاندارد آسانسور ساختمان باید با شرکت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور در استان البرز قرارداد نصب ،طراحی و مونتاژ آسانسور داشته باشید و این سوال برای شما پیش بیاد که چرا همه ی شرکت های نصب آسانسور در کرج قابلیت مهر زدن و گرفتن گواهی استاندارد آسانسور جهت دریافت پایان کار و سند ملک رو ندارن.

دسته بندی افراد مشغول به کار در خصوص آسانسور :

ما در حوزه ی آسانسور 3 دسته افراد داریم:

 1. افراد حقوقی که با عنوان شرکت پروانه دار آسانسور خدمات می دهند
 2. افراد عادی که به عنوان نصاب آسانسور و یا شرکت عادی آسانسور شناخته می شوند

توی این مقاله براتون توضیح میدم تفاوت شرکت های عادی نصب اسانسور در کرج با شرکت های دارای مجوز طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صمت در استان البرز چه چیزی هستش.

شرکت پروانه دار آسانسور

تفاوت اول

شرکت پروانه دار آسانسور دارای نفرات بسیار با سابقه رسمی هستند که تعدادی از آن ها جهت گرفتن مجوز های لازم برای پروانه آسانسور در آزمون های تکنسین و یا مدیر فنی آسانسور شرکت کرده اند.این آزمون ها از ریزترین اصول استاندارد ملی آسانسور و مبحث پانزدهم تهیه شده اند.

سوالات بسیار سخت که حتی افراد با تجربه هم ممکن است چندین بار آزمون بدهند تا قبول شوند.

تعریف تکنسین فنی آسانسور :

تکنسین فنی آسانسور فردی است که از طرف وزارت صمت ملزم به نظارت بر نصب آسانسور در تمامی مراحل نصب هستند.این افراد در صورتی که موردی خلاف اصول اصلی در نصب آسانسور مشاهده کرد باید در سریعترین زمان ممکن موضوع را به وزارت صمت استان محل ماموریت خود اطلاع بده تا علاوه بر پیگیری موضوع از طرف مسئول مربوطه ،پروانه شرکت آسانسور مورد نظر تعلیق بشه !

تعریف مدیر فنی آسانسور :

مدیر فنی آسانسور کسی است که با دارا بودن شرایط مدیر فنی شدن و قبولی در آزمون کشوری مدیر فنی از طرف وزارت صمت قبول مسئولیت میکند تا باید بر طراحی اصولی آسانسورها نظارت داشته باشد.

در واقع مسئولیت طراحی ، ظرفیت آسانسور و نقشه های آسانسور بر عهده ی ایشان می باشد.مدیر فنی شرکت پروانه دار آسانسور بعد از مدیر عامل شرکت ،بیشترین تعهدات را در قبال کارهای شرکت آسانسور دارد.

شرکت پروانه دار آسانسور

این در حالیست که در شرکت های معمولی نصب آسانسور این نفرات ناظر وجود ندارند .

در واقع هیچ نظارتی بر کار شرکت های عادی آسانسور نیست و این شرکت ها از نظر قانونی نمی توانند درخواست استاندارد آسانسور کنند.بیشترین افراد حاضر در این مجموعه ها نصاب آسانسور هستند که بطور تجربی آسانسور را یاد گرفته اند.

این افراد ممکن است که تحصیلات مرتبط نداشته باشند و در بسیاری از موارد ما شاهد بوده ایم برای مثال بالابر هیدرولیک آسانسور را به جای آسانسور هیدرولیک نصب کرده اند! همین مورد که عرض کردم آسانسور خودرو بر بود و بعد از مدت کوتاهی دچار حادثه شد.کارفرما بعد از حادثه جهت نصب مجدد به ما مراجعه کردند و متاسفانه ملزم به پرداخت هزینه های بسیار بالایی برای جبران اشتباه خودشون شدند.

قیمت محصولات شرکت پروانه دار آسانسور چگونه است؟

ما از روی دلسوزی و تجربه به مشتریان خود این مطلب رو با مثال مطرح می کنیم .

فرض کنید شما به دنبال یک واحد آپارتمان برای خرید هستید.مشاورین املاک در یک منطقه قیمتی حدود 40 میلیون تومان برای هر متر آپارتمان بیان می کنند.یکی 36 میلیون تومان، یکی 42 میلیون تومان و تفاوت قیمت 5-6 میلیون در هر متر مربع بیشتر نیست.

حالا یک واحدی رو مشاهده می کنید که نوشته قیمت 20 میلیون در هر متر مربع و واحد هم امکانات و سال ساختی مشابه بقیه دارد! به نظر شما این موضوع نیاز به تحقیق بیشتر جهت خرید ندارد؟ شما هم مثل بعضی از عزیزان با خودتون میگی چقد بقیه نامرد بودن گرون میدادن و با این فرد معامله میکنین؟

شرکت پروانه دار آسانسور

دقیقا همین اتفاق برای خرید آسانسور هم رخ می دهد. اگر از چند شرکت قیمت گرفتید و همه در یک حدود قیمت دادن بعد یکی از نصف بقیه هم کمتر قیمت داد حتما شک کنید به کارشون.کسی در حوزه ی آسانسور حتی اگر به اموال خودش هم آتش بزند نهایت 10 تا 20 درصد از بقیه قیمت کمتری می دهد.

تفاوت دوم

شرکت پروانه دار آسانسور برای کسب مجوز های لازم بسیار راه پر پیچ و خمی طی می کنند.اگر بتوانند در بازار دوام بیاورند و با وجدان کار کنند در این مدت دارای یک برند مطرح می شوند و بعد از چند سال کار کردن شناخته می شوند.مشتریان ثابتی دارند و این شرکت ها به هیچ عنوان لحظه ای به کلاه برداری فکر هم نمی کنند.

تعلیق پروانه این شرکت ها تاوان بسیار سنگینی دارد.این شرکت ها در قبال کاری که به ثمر می رسانند و قراردادی که می بندند مسئول هستند.اگر با یک شرکت پروانه دار آسانسور که حداقل 4 سال تجربه حضور با پروانه در بازار دارند قرارداد بستید شب ها با خیال راحت بخوابید .

شرکت های عادی و نصابان آسانسور مسئولیتی به بزرگی شرکت پروانه دار آسانسور روی دوش خود احساس نمی کنند و در صورتی که به ایشان اعتماد کنید راه سخت تری برای استحقاق حقوق حقه ی خود دارید.

البته همه ی این عزیزان ترسناک نیستند ولی قطعا در کار یک شرکت با مسئولیت حقوقی تفاوت هایی با افرادی که تنها مسئولیت های حقیقی دارند مشاهده می شود.

شرکت پروانه دار آسانسور

بخشی از سیستم ترمز ایمنی آسانسور

تماس با شرکت های پروانه دار آسانسور کرج:

شما می توانید برای تماس با شرکت های پروانه دار انجمن آسانسور استان محل زندگی خود را در اینترنت جستجو کرده و پس از تماس با انجمن اسم چند شرکت پروانه دار را از آن ها بپرسید.

حتما در تماس خود از معتبر بودن،نداشتن پرونده حقوقی باز و دارای اعتبار بودن پروانه طراحی مونتاژ آسانسور این شرکت ها مطمئن شوید.

 تماس با ما  :

کرج لیفت با 12 سال سابقه پروانه یکی از درخشان ترین پیشینه ها را در استان البرز دارا می باشد .

به لطف خدا ما در طول این سالها و نصب بیش از 400 آسانسور خانگی ترکیبی و برند،ده ها آسانسور دولتی و اداری از برترین های استان البرز هستیم .

البته محدوده و دامنه خدمات ما محدود به استان البرز نمی باشد و در تمام شهرهای کشور عزیزمان پروژه های انجام شده قابل ارائه به شما بزرگواران داریم.

در صورتی که سوالی در خصوص آسانسور دارید شما می توانید همه روزه ،حتی روزهای تعطیل با شماره 09124403143 از ساعت 8 صبح تا 8 شب تماس بگیرید .

 

5/5 - (536 امتیاز) با تشکر از ثبت امتیازتان به شرکت آسانسور در کرج

5 دیدگاه

 • سلام با تشکر از اطلاعات مفیدتون قیمت تعویض بکسل آسانسور نصب شده در چشم پله رو هم میشه بفرمایید

  • سلام سلامت باشید.برای مشخص شدن اجرت تعویض سیم بکسل آسانسور در کرج اطلاعاتی مثل تعداد بکسل ها ،سیستم بکسل ریزی آسانسور شما و تعداد توقف ها هم نیاز هستش.

  • سلام سلامت باشید
   دوره ها با توجه به حجم و محتوای آموزشی متفاوت هستند.برای مثال الان دوره دوم کلاس لیفت دیزاینر 2022 شروع می شود در حال که فقط مقدماتی هست و در این دوره پیشرفته تدریس نخواهد شد.
   برای اطلاع از دوره ها تماس بگیرید.

 • من یک دستگاه هیدرولیک ویلای کردان برام شرکت نصب کرده کارشون فوق العاده و تمیز بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *